Компания Зернопром

закупка и продажа зерна

+38 097 557 13 47

Компанія Зернопром - Закупівля і продаж зерна на ринку України

Компанія ТОВ "Зернопром" була заснована в 2007 році і до цього дня займає упевнену позицію на ринку зерна України.

Основною діяльністю нашої компанії є закупівля зерна від приватних фермерських господарств, аграрних компаній, елеваторів і подальше транспортування, і продаж зерна українським млинкомбінатам, комбікормовим підприємствам, і крахмалопаточным комбінатам.

Враховуючи той факт, що не кожен виробник зерна має можливість прямого постачання своєї продукції споживачеві з причин недостатніх об'ємів постачання або невідповідності якісних показників зерна, наша компанія вирішує проблеми обох сторін. Ми покладаємо на себе купівлю зерна, консолідацію (об'єднання) дрібних партій і транспортування продукції замовникові на підставі довгострокових договірних стосунків. Причому, ведемо розумну цінову політику, яка не образить ні продавця ні покупця зерна.

Продати зерно нашій компанії означає - отримати вигідну ціну, умови відвантаження і придбати надійного і стабільного покупця на довгий термін.

Купити зерно у нас – це стабільні об'єми постачання, підтверджена сертифікатами якість продукції і надійність співпраці.

Ми займаємося торгівлею зерна різних зернових культур, а також насінням олійних і бобових культур. Пропонуємо Вам продати або купити зерно пшениці, кукурудзи, ячменю, гречки, жита, просо, вівса, насіння соняшнику і сої за вигідною ціною.

В даний час наша компанія веде активний пошук якісних постачальників зерна в Дніпропетровському і Полтавському регіонах. Купуємо зерно тільки у прямих постачальників партіями від 100 тон. Звертайтеся, наша пропозиція стане вигідною для Вас!

 
Спеціальна пропозиція
Купити дизель, дизельне паливо
Аграрні Новини

У 2017 році Україна збере на 7,7 млн. тон менше врожаю зернових ніж у 2016 році, це пов'язано з весняно-літньою засухою. За прогнозами валовий збір врожаю складе 60,9 млн. тон.

Детальніше...
 

Валовый сбор урожая зерна в Украине в 2014 году составит 60,5-61,5 млн.т.

Детальніше...